half-circle-image

 

Florida, USA

 

Florida – to je slunce, písek a moře v oblasti od Tampy přes Miami až po Key West. Hladit bílý písek a cítit teplo slunečných paprsků na pokožce je jako být v ráji na zemi. Každá pláž má svůj jedinečný charakter a atmosféru. Jemňoučký písek a čistá tyrkysová voda jsou často pouze přídavným bonusem k té veškeré kráse a zábavě. Snad právě proto se jí dostala přezdívka „slunečný stát“ (Sunshine State). Šest floridských pláží figuruje mezi desíti nejkrásnějšími plážemi Spojených států, vždyť Siesta Key Beach u Sarasoty byla vyhlášena pláží č. 1.

 

 

Florida však nejsou jen pláže, ale je skutečně ideálním místem pro rodinnou dovolenou a to i s Vašimi ratolestmi, se kterými nesmíte vynechat návštěvu Sea Worldu - mořského světa v Orlandu a Disney World Parku s tradičními pohádkovými bytostmi. Zavítat můžete do jednoho z největších filmových studií na světě - Universal Studio. A lákavá je jistě také návštěva Kennedy Space Center, kde se dozvíte vše o vesmíru a prohlédnete si raketoplán. Neměli byste opomenout dobrodružné toulky bažinami Národního parku Everglades a návštěvu okouzlujícího ostrovu Key West, jehož krásou budete naprosto okouzleni jako E. Hemingway v minulosti. Ostrov byl i oblíbeným letním sídlem amerických prezidentů a jejich vila je stále přístupná návštěvníkům. Jelikož je celý ostrov obklopen azurově modrou vodou, přitahuje tak potápěče, kteří obdivují rozmanité druhy ryb a nádherné korálové útesy.

 

Když se rozhodnete na chvilku opustit písek, najdete záplavu výborných restaurací a kaváren, kde si umocníte již tak úžasný zážitek z floridského pobřeží. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na nákupy. Ceny jsou tu nesrovnatelně nižší než v Evropě.

 

Proč právě Florida?

teplé a příjemné klima po celý rok

překrásné pláže s bílým pískem a azurovým mořem

ideální místo pro rodinnou dovolenou

rozmanité atrakce pro děti i dospělé

výhodné nákupy

 

circle-second-half
contact-image-circle

 

OSTRAVA

Gorkého 3037/2
702 00  Moravská Ostrava

+420 596 156 301
+420 774 454 551

 

PRAHA

Italská 24

120 00  Praha - Vinohrady

+420 774 454 551

 

BRATISLAVA

Tomášikova 17

821 09  Bratislava

+420 774 454 551

USA

330 S PINEAPPLE AVE

SUITE 106

SARASOTA, FL 34236

+1 (617) 697-5570

Fotografie použité na stránkách pochází z volně dostupných zdrojů, osobních zdrojů nebo z realitních nabídek odpovídajících nemovitostí.