half-circle-image

 

Miami

 

Miami – to je moderní exotické město luxusu, které musíte poznat na vlastní kůži. Azurově zbarvené moře, zlatý písek, palmy a nekonečné nákupní možnosti…a po západu slunce noční podniky, kasina roztáčející své rulety, v barech hrající salsa… zkrátka, každý si zde přijde na své. Největším lákadlem je jistě proslulá Miami Beach, pyšnící se nekonečnými písčitými plážemi a její oblíbená část South Beach, v níž se nachází čtvrť zvaná Art Deco Historic District se svými budovami v tomto luxusním architektonickém stylu. Miami je rovněž rájem milovníků outdoorových sportů. Dno zálivu, pokryté korálovými útesy, láká ke šnorchlování a potápění, vlny azurového moře zase ocení surfaři.  Nezapomenutelný zážitek zajistí celé rodině Miami Seaquarium, nabízející pohled do podmořského světa, show se cvičenými kosatkami či koupání s ochočenými delfíny. Co Vás může nadchnout je také Národní park Everglades, jež je především známý svým výskytem velkého množství aligátorů. Navštívit můžete i místní námořní nebo historické muzeum či muzeum erotického umění. Anebo co se takhle podívat do luxusní čtvrti Coral Glabes s architekturou Středomoří, jejíž zdejší perlou je Biltmore Hotel, v němž bylo za doby prohibice alkoholové doupě Al Capona. Co nelze opomenout, jsou špičkové sportovní kluby Floridy. V Miami se naskýtá spousta příležitostí ke zhlédnutí sportovních zápasů. Naživo tak můžete vidět americký fotbal či baseball, basketbal a v neposlední řadě hokejový zápas Florida Panthers s Jaromírem Jágrem.

 

 

RENT

PRONÁJEM

 

Chcete strávit dovolenou "jako ve vlastním"? Potřebujete strávit nějaký čas pracovně v Americe? Pak si můžete pronajmout dům či apartmán na Floridě. Najdeme Vám nejvhodnější pronájem, zařídíme vše potřebné před odjezdem i přímo na místě.

 

Chci si pronajmout bydlení na Floridě ...

SALE

PRODEJ

 

Uvažujete o pořízení vlastní nemovitosti na Floridě? Ozvěte se nám a my Vám pomůžeme najít nemovitost podle Vašich představ a možností. Zároveň zajistíme veškeré služby a náležitosti spojené s nákupem, včetně případné návštěvy vybraných nemovitostí.

 

Chci koupit dům nebo apartmán na Floridě ...

 

 

 

Vzorová nemovitost

Typický apartmán v Miami se nachází v těsné blízkosti od pláže. Zdárnou ukázkou je Trump tower. V budově je k dispozici recepce a bezpečnostní služba 24 h denně, výhled na moře snad odkudkoliv, několik výtahů, kryté garáže, fitness, vyhřívaný bazén, jacuzzi, sauna, lázně, restaurace s plážovým servisem, víceúčelová klubovna, lobby bar a mnoho jiných.

 

Apartmán je velmi prostorný (cca 130 m²), s balkonem a výhledem na oceán z každé místnosti, má vysoké stropy, mramorové podlahy, vestavěné skříně, kuchyňský a jídelní kout, obývací místnost s TV, dvě ložnice, dvě koupelny, samozřejmostí je kuchyňské vybavení, myčka, pračka, sušička, připojení k internetu a další.

 

  • Obývací místnost
  • Plně vybavený kuchyňský kout
  • Jídelní kout
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny
  • Výhled na moře
  • Balkon

orientační cena od 790 000 USD

 

circle-second-half
contact-image-circle

 

OSTRAVA

Gorkého 3037/2
702 00  Moravská Ostrava

+420 596 156 301
+420 774 454 551

 

PRAHA

Italská 24

120 00  Praha - Vinohrady

+420 774 454 551

 

BRATISLAVA

Tomášikova 17

821 09  Bratislava

+420 774 454 551

USA

330 S PINEAPPLE AVE

SUITE 106

SARASOTA, FL 34236

+1 (617) 697-5570

Fotografie použité na stránkách pochází z volně dostupných zdrojů, osobních zdrojů nebo z realitních nabídek odpovídajících nemovitostí.