half-circle-image

 

Siesta Key

 

Siesta Key se nachází na jihozápadním pobřeží Floridy u třpytivého Mexického zálivu. Tento 8 mil dlouhý ostrov nabízí nepřeberné možnosti sportovních aktivit, nakupování, stravování a nočního života. Jeho veřejná pláž Siesta Beach byla nejednou vyhlášena pláží číslo 1 v USA. Díky tyrkysové vodě, křemennému písku a plážovému vybavení je nazývána ostrovním rájem. Ano, snad každý, kdo ponoří své nohy do chladivého nejbělejšího písku na světě, uzná, že je v ráji. Chcete-li zažít dechberoucí západ slunce při procházce v jemném písku, který nikdy nepálí, tak právě z pláže Crescent Beach s překrásným výhledem na Mexický záliv. Strávit noc na pláži můžete v Turtle Beach, kde je k dispozici plně vybavený plážový kemp. Jste vášnivý rybář? Oblast Siesta Key je pro Vás to pravé. Zkrátka Siesta Key nabídne každému něco: romantiku pro zamilované, odpočinkové, rodinné i sportovní vyžití. A po západu slunce začíná ten pravý noční život za zvuku bubnů a tamburín, můžete roztancovat své boky nebo se jen tak posadit do jedné z místních restaurací a nechat se unášet kulinářským zážitkem u jedné z místních specialit.

 

RENT

PRONÁJEM

 

Chcete strávit dovolenou "jako ve vlastním"? Potřebujete strávit nějaký čas pracovně v Americe? Pak si můžete pronajmout dům či apartmán na Floridě. Najdeme Vám nejvhodnější pronájem, zařídíme vše potřebné před odjezdem i přímo na místě.

 

Chci si pronajmout bydlení na Floridě ...

SALE

PRODEJ

 

Uvažujete o pořízení vlastní nemovitosti na Floridě? Ozvěte se nám a my Vám pomůžeme najít nemovitost podle Vašich představ a možností. Zároveň zajistíme veškeré služby a náležitosti spojené s nákupem, včetně případné návštěvy vybraných nemovitostí.

 

Chci koupit dům nebo apartmán na Floridě ...

 

 

 

 

Vzorová nemovitost k prodeji

Ukázkový apartmán na Siesta Key můžeme nalézt v luxusním Resortu Gulf & Bay Club. Tento resort je skutečný klenot nacházející se přímo na světově proslulé pláži na ostrově Siesta Key, oblast Sarasota. Apartmán je velmi prostorný (cca 140 m²) s výhledem na Mexický záliv. V lokalitě jsou k dispozici tři privátní vyhřívané bazény a křišťálově bílá, soukromá pláž. Komplex nabízí dvě klubovny, osm tenisových kurtů, squashový kurt a  basketbalové hřiště, fitness centrum, wellness, kulečníkovou hernu, tiskové centrum, knihovnu.

 

 • Obývací místnost
 • Kuchyňský kout
 • Jídelní kout
 • 2 ložnice

 

 • 2 koupelny
 • Výhled na moře
 • Terasa

orientační cena od 590 000 USD

 

 

Rezidence WHITE SANDS VILLAGE

Apartmán se nachází v rezidenci White Sands Village, na ostrově Siesta Key, oblast Sarasota. Na vyhlášenou pláž Siesta Key je to pouhá 1 min chůze. Siesta Key je ideálním místem pro vychutnání si všech vodních sportů, jako je plachtění, parasailing, potápění a šnorchlování, jízda na kajaku, kanoistika a další. Nákupní a stravovací možnosti jsou rovněž v těsné blízkosti rezidence. Apartmánová rezidence nabízí hostům celoročně vyhřívaný bazén, saunu, klubovnu, gril, piknikové stoly a kotviště pro lodě. Hostům jsou navíc poskytovány tzv. concierge services, tedy služby osobní asistence (nákup potravin dle seznamu klienta a doručení přímo do lednice před příjezdem, hlídání

dětí, asistence při plánování volnočasových aktivit, doprovod při nákupech, organizace speciálních akcí, služba "Poprvé v Sarasotě?" a mnoho dalších).

 

Apartmán

cena od 120 USD (apartmán/noc)

 • Obývací místnost
 • Plně vybavený kuchyňský kout
 • Jídelní kout
 • 2 ložnice
 • 2 koupelny
 • TV, Wifi
 • Pračka, sušička
 • Kryté parkovací stání

 

 

Máte svou představu o typu bydlení, lokalitě, cenách či službách?
kontaktujte nás a my připravíme nabídku prodeje či pronájmu přesně pro Vás na míru!

 

circle-second-half
contact-image-circle

 

OSTRAVA

Gorkého 3037/2
702 00  Moravská Ostrava

+420 596 156 301
+420 774 454 551

 

PRAHA

Italská 24

120 00  Praha - Vinohrady

+420 774 454 551

 

BRATISLAVA

Tomášikova 17

821 09  Bratislava

+420 774 454 551

USA

330 S PINEAPPLE AVE

SUITE 106

SARASOTA, FL 34236

+1 (617) 697-5570

Fotografie použité na stránkách pochází z volně dostupných zdrojů, osobních zdrojů nebo z realitních nabídek odpovídajících nemovitostí.